Bądź eko z butelką filtrującą wodę!

Bądź eko z butelką filtrującą wodę!

Ziemia zmaga się z nadmiarem plastiku, dlatego nasze codzienne wybory są tak ważne dla kondycji naszej planety oraz przyszłych pokoleń. Jednym z pomysłów na życie w ekologicznym duchu jest spożywanie na co dzień kranówki!

Woda kranowa jest zdatna do picia, niestety często zanieczyszczona jest chlorem, ołowiem, pestycydami, czy zanieczyszczenia mechaniczne. Aby się ich pozbyć, wystarczy poddać ją filtracji. Jest to nie tylko działanie bezpieczne, ale i z pożytkiem dla zdrowia!

Z butelką filtrującą wodę możesz to robić zawsze i wszędzie! Wystarczy, że zaopatrzysz się w odpowiedni model i pojemność. Ważna jest również ilość wymienialnych filtrów, które zawiera wybrany zestaw. Dodatkowo, firmy działające w duchu zero west stawiają na materiały naturalne, lub pochodzące z recyklingu. Wiele z nich posiada również wygodny uchwyt, dzięki któremu łatwiejsze staje się ich przenoszenie, lub transport.

Butelka filtrująca wodę to gadżet, który łączy pokolenia. Świetnie zadba o odpowiedni poziom nawodnienia dziecka po wyczerpującym treningu, jak i dorosłego, który czeka w ulicznym korku. Seniorzy nie zapomną o uzupełnianiu płynów, gdy w ich płaszczu spoczywać będzie butelka z czystą wodą.

Dodaj komentarz